Nuk do t’iu besoni syve! Fotografia e Adele për ditëlindje tërhoqi menjëherë vëmendjen
 
Shperndaje
ikub#: 2005060082
Nuk do t’iu besoni syve! Fotografia e Adele për ditëlindje tërhoqi menjëherë vëmendjen Kohët e fundit Adele ka postuar shumë rrallë në Instagram, ndërsa është marrë me heqjen e kilogramëve të tepërt.
Këngëtarja e këngës së famshme ‘Hello’ po festonte dje ditëlindjen e 32-të dhe postoi një foto të saj në oborrin e shtëpisë e rrethuar me shumë lule. Adele ka ndjekur një dietë të rreptë me vetëm 1000 kalori në ditë dhe gjithashtu ka bërë kurse private stërvitjeje. Ndjekësit janë mahnitur nga pamja e saj e fundit dhe i kanë kërkuar me ngulm  se si ka arritur në këto forma të përsosura. Në foton e postuar, ajo duket shumë elegante e veshur me një fustan të zi të shkurtër që i ekspozon këmbët elegante dhe belin e hollë. Gjithashtu këngëtarja poshtë fotos së saj shkruante: “Faleminderit për dashurinë që më dhuruat këtë ditëlindje. Shpresoj që të gjithë të jeni të sigurt dhe me shëndet gjatë kësaj kohe të çmendur. Dua t’ju falënderoj për përgjigjet tuaja dhe të gjithë punonjësit që po rrezikojnë jetët e tyre për të na mbrojtur. Jeni vërtet engjëjt tanë.” 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you for the birthday love.

I hope you’re all staying safe and sane during this crazy time. I’d like to thank all of our first responders and essential workers who are keeping us safe while risking their lives! You are truly our angels ♥? 2020 okay bye thanks x

A post shared by Adele (@adele) on
Shfleto artikuj te tjere per: DITELINDJE FOTO KENGETARE TRUPI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved