Si dukeshin VIP-at para se të kujdeseshin për imazhin e tyre
 
Shperndaje
ikub#: 2005090014
Para se të bëheshin të njohura siç janë sot, ja si dukeshin disa nga femrat VIP.
FOTO GALERI
Sot ka mënyra të shumta si të përkujdesesh për veten dhe të dukesh bukur. Femrat VIP e dinë më mirë nga të gjitha këtë gjë, por dikur ato nuk tregonin kujdesin e sotëm. Ja si dukeshin disa prej tyre.
 Shfleto artikuj te tjere per: FEMRAT IMAZHI KUJDESI VIP

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved