Justin Bieber po kalon kohë edhe me vëllain e vogël
 
Shperndaje
ikub#: 2005140093
Justin Bieber po kalon kohë edhe me vëllain e vogël Justin Bieber kalon kohën duke mësuar vëllain e tij të vogël se si të ngas një biçikletë
Midis publikimit të muzikës së re dhe filmimit të një video me gruan e tij, Justin Bieber është duke e shfrytëzuar mirë kohën në karantinë. Por ai ka gjetur kohë edhe për vëllain e vogël. Të mërkurën, këngëtari  u tregoi ndjekësve të tij në Instagram se si po mëson Jaxon Bieber, 10 vjeç, të hipë një biçikletë me babanë e tyre Jeremy Bieber. Jaxon dukej se po shijonte ditën e kaluar me vëllain e tij superstar, duke postuar foto edhe në Instagram. Bieber gjithashtu kohët e fundit bashkëpunoi me Ariana Grande për bamirësi "Stuck with U".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me and pops teachin @jaxonbieber how to BMX

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on
Shfleto artikuj te tjere per: BICIKLETE JUSTIN BIEBER KARANTINE VELLA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved