Kourtney Kardashian qetëson thashethemet pasi publikon foton me bikini
 
Shperndaje
ikub#: 2005140055
Kourtney Kardashian qetëson thashethemet pasi publikon foton me bikini Kourtney Kardashian qetëson thashethemet e shtatzënisë duke postuar foto me bikini dhe gjithashtu ka vërtetuar që nuk është shtatzënë.
Mesa duket fansat dëshirojnë shumë një fëmijë tjetër nga Kardashian dhe kështu kanë menduar për Kourtney Kardashian. Të mërkurën, Kourtney ndau disa foto nga veshja e saj me bikini, e cila ishte shtrirë dhe po lexonte një libër. Rrumbullakosja e barkut të saj të ekspozuar i bënë disa prej ndjekësve të saj të dyshonin duke komentuar se ajo ishte shtatzënë. “Ajo është shtatzënë” thotë një komentues, ndërsa Kourtney nuk nguron dhe i përgjigjet "Kjo jam unë kur kam disa kile shtesë, dhe në të vërtetë i dua. Unë kam lindur tre herë dhe kjo është forma e trupit tim pas lindjeve." 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?? ????

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on
Shfleto artikuj te tjere per: KOURTNEY KARDASHIAN SHTATZENE THASHETHEME

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved