10 “kokëkuqet” e famshme të showbizit që ne i adhurojmë
 
Shperndaje
ikub#: 2005290042
Shumë persona me flokë të kuqe natyrale ose si i themi ndryshe “kokëkuqe” dallohen për ngjyrën e tyre të veçantë të flokëve që në rininë e hershme të tyre.
FOTO GALERI

Dhe, megjithëse “kokëkuqet” natyrale janë të rralla dhe përbëjnë vetëm rreth 2% të popullsisë, është qesharake se sa të famshëm me flokë të kuqe ka.

Dhe ne adhurojmë ato dhe flokët e tyre të kuqe, qofshin ato natyrale apo jo. Le të hedhim një vështrim në “kokëkuqet” më të famshme të showbizit.  

 
Shfleto artikuj te tjere per: ADHURIMI FAMSHEM KOKEKUQE SHOWBIZI

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved