“Dua të martohem edhe një herë” habit Pamela Anderson me deklaratën e saj
 
Shperndaje
ikub#: 2005290135
“Dua të martohem edhe një herë” habit Pamela Anderson me deklaratën e saj Pamela Anderson do të ishte "absolutisht" e dashuruar nëse do të martohej përsëri, megjithë martesat e dështuara.
Modelja 52-vjeçare është e prirur të martohet përsëri dhe ajo shpreson se e ardhmja do të jetë hera e fundit. E pyetur nëse donte të martohej përsëri, ajo tregoi: ‘Absolutisht! Edhe një herë. Vetëm një herë, të lutem, Zot. Edhe një herë tjetër. Vetëm! ”Dhe ylli i Baywatch është i lumtur me mënyrën se si ka shkuar jeta e saj romantike dhe insistoi që ajo është martuar vetëm tre herë - jo pesë herë siç mendojnë të tjerët. Pavarësisht martesave të dështuara, modelja dhe aktorja e famshme ende beson në dashuri.
 Shfleto artikuj te tjere per: DEKLARATE MARTESE PAMELA ANDERSON

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved