Fejohen pas një kohe të gjatë Leigh-Anne Pinnock dhe Andrea Grey
 
Shperndaje
ikub#: 2005290131
 Fejohen pas një kohe të gjatë Leigh-Anne Pinnock dhe Andrea Grey Leigh-Anne Pinnock dhe Andrea Grey pas një kohe të gjatë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me fejesë.
Këngëtarja Little Mix, 28 vjeçe, ndau lajmin e lumtur përmes Instagramit të Premten, duke zbuluar se ylli i futbollit e ka surprizuar atë ditë. Ajo ka pranuar të vazhdojë jetën me njeriun e saj të ëndrrave dhe mikun e shpirtit të saj. Gjithashtu edhe Grei ka shpërndarë foton e njëjtë duke treguar se do të jenë përjetësisht bashkë. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Guys.

. wtf has just happened... ?????? He bloody did it, and I said yes ?? I'm marrying my soul mate, the man of my flipping dreams... I am lost for words, so I think I'm just going to go cry some more ???? @andregray_ I love you so much ?????? My world is literally complete ??

A post shared by Leigh-Anne Pinnock (@leighannepinnock) on
Shfleto artikuj te tjere per: CIFT FEJESE FOTO KENGETARE SPORTIST

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved