10 VIP-a që fitojnë nga bizneset më shumë se nga zanati që i ka bërë të famshëm
 
Shperndaje
ikub#: 2005300047
Statusi i të qënit i famshëm ofron mjaft mundësi që nuk i ka pjesa tjetër e popullatës. Të kesh një numër të madh fans-ash do të thotë më shumë mundësi për biznes dhe më pak frikë nga dështimi.
FOTO GALERI
Disa aktorë dhe këngëtarë të famshëm kanë krijuar perandori shumë milionëshe nga sipërmarrjet e tyre, në disa raste, duke fituar prej tyre më shumë sesa nga karriera që i ka bërë të famshëm. 
Ja disa prej tyre:
 Shfleto artikuj te tjere per: AKTOR BIZNESMEN FITIME VIP

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved