Covid-19. Nga 150-500 mijë euro. Këngëtarët llogarisin humbjet
 
Shperndaje
ikub#: 2005300005
Nga pandemia e COVID-19 nuk mund të mos prekeshin as këngëtarët shqiptarë dhe në këtë rast e kemi fjalën financat, në llogaritë e të cilëve, me shumë gjasa o të mungojnë mijëra euro.
FOTO GALERI
 Të detyruar të anulonin të gjitha koncertet, ata rezultojnë të prekur nga pasojat e krizës pas pandemisë.
 “Prive.al” ka llogaritur humbjet e disa prej këngëtarëve më të njohur nga Tayna te Ledri Vula, gjatë kësaj periudhe pandemie. 
 
 Shfleto artikuj te tjere per: COVID-19 HUMBJE KENGETARET KRIZA E KORONAVIRUSIT

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved