VIP-at që synojnë Presidencën amerikane
 
Shperndaje
ikub#: 2005300041
Ne Hollywood ka shume VIP-a qe ëndërrojnë te marrin kryesine e Shtëpisë se Bardhe. Nëse disa tentojnë dhe mund te jene afër, për disa duket thuajse e pamundur.
FOTO GALERI
 Shfleto artikuj te tjere per: AMERIKA PRESIDENT VIP

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved