Kush e përndjek Luanën tani?
 
Shperndaje
ikub#: 2006010052
Kush e përndjek Luanën tani? Edhe pse e lidhur prej kohësh me partnerin e saj, të cilit pak vite më parë i është dashur të tregojë se di edhe të përballet me përndjekësit pervers të partneres, Luanën nuk e lënë të qetë.
Rasti i fundit është një 28 vjeçar që sipas BalkanWeb, që prej muajit shkurt e deri më tani e ka përndjekur moderatoren në ambientet e punës dhe në banesën e saj duke këmbëngulur pa reshtur të komunikojë me të.
Pasi ka provuar me mjete të tjera, Luana më në fund i është drejtuar policisë për ndihmë. Po sipas informacioneve, kjo e fundit ende nuk ka arritur ta identifikojë përndjekësin, që vijo të jetë ende pa emër.
 Shfleto artikuj te tjere per: LUANA PERNDJEKESI PERNDJEKJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved