Ashley Graham tregon qukat e saj në fytyrë
 
Shperndaje
ikub#: 2006020106
Ashley Graham tregon fytyrën pa grim duke treguar kështu edhe qukat e saj.
FOTO GALERI
Modelja 32-vjeçare lindi djalin e saj Isaac në 18 janar, dhe përveç angazhimit si një nënë e re, ajo është duke e dashuruar sfidën e rritjes së djalit. "Unë në të vërtetë ndihem mirë. Unë nuk e dija se çfarë ishte aftësia e nënës! Kam  mësuar që mund të qëndroj edhe pa gjumë, nuk e dija këtë, - tha bukuroshja brune e cila është martuar me Justin Ervin që nga 2011. Gjatë prindërit Ashley është ekspozuar më shpesh pa make-up, këtë herë ajo ka nxjerrë në pah edhe qukat e saj në fytyrë, gjithashtu tregon se flokët po i bien më shumë.
 Shfleto artikuj te tjere per: FYTYRE LEKURE PRINDERIM QUKA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved