Celebritetet që guxojnë të shfaqen “ujë dhe sapun” dhe duken mahnitëse
 
Shperndaje
ikub#: 2006020068
Fondatinë, korrektor, lapsat e vetullave dhe shkëlqimi i buzëve janë të gjitha në arsenalin tonë për të pasur një fytyrë të përsosur.
FOTO GALERI

Përkundër kësaj, shumë të famshëm kanë provuar se të kesh një fytyrë të freskët mund të jetë akoma mahnitëse për sa kohë që keni vetëbesim.

 
Shfleto artikuj te tjere per: CELEBRITETE MAHNITESE SAPUN UJE

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved