Si ju duken Kardashian-ët pa make up?
 
Shperndaje
ikub#: 2006020102
Kardashianët janë një familje legjendare.
FOTO GALERI

Pavarësisht nëse i doni apo i urreni duhet të pranoni se kanë bërë një marketing të jashtëzakonshëm dhe tani ato nuk janë vetëm të pasura, por edhe super të famshme dhe të suksesshme. Ato janë gjithashtu të njohur për një familje shumë magjepsëse.

Duket sikur ato gjithmonë duken perfekte, me një fytyrë të përsosur dhe një veshje të lezetshme. Por i keni parë si duken ato pa grim?

 
Shfleto artikuj te tjere per: DUKJA KARDASHIANET MAKE-UP

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved