Vishmë mama të të ngjaj
 
Shperndaje
ikub#: 2006020041
Është bukur kur fëmijët ngjajnë me prindërit, por për fat të keq kjo nuk ndodh gjithmonë dhe në këtë rast, veçanërisht nënat, kanë gjetur një zgjidhje tjetër, i veshin fëmijët si veten e tyre.
FOTO GALERI

Më poshtë janë disa prej femrave më të famshme që kanë veshur fëmijët si edhe veten.

 Shfleto artikuj te tjere per: MAMAJA NENA NGJASHMERIA VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved