Tjetër refuzim i Melania-s. VIDEO
 
Shperndaje
ikub#: 2006030016
Tjetër refuzim i Melania-s. VIDEO Nuk është hera e parë që çifti presidencial amerikan bën që mediat të shkruajnë për ta, sa herë që mes tyre shfaqen sinjale të mungesës së mirëkuptimit.
Kësaj radhe është Melania ajo që ka refuzuar të reagojë. Kështu, ndërsa çifti presidencial ndodhej në një vizitë në një kishë dhe përgatitej të bënin foton e eventit përpara gazetarëve, presidenti Trump i kërkoi Melania-s, që në atë moment nxinte në fytyrë, të vinte buzën në gaz. Një kërkesë që duket se nuk është pritur mirë, pasi në vend të buzëqeshjes së kërkuar, Melani i lejoi vetes vetëm një grimasë që nuk kish se si të mos vihej re.
Shfleto artikuj te tjere per: DONALD TRUMP MELANIA TRUMP

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved