Ja rolet që i bënë këta aktorë të famshëm
 
Shperndaje
ikub#: 2006230119
Aktorë jo vetëm të talentuar, por edhe me fat.
FOTO GALERI
Çdo aktor ka një fillim të thjeshtë. Rolet kryesore dhe filmat që kanë tërhequr më shumë vëmendje nga shikuesit i kanë bërë këta aktorë shumë të famshëm. Pra ata e kanë nisur karrierën e tyre me role që kanë pushtuar zemrat e të gjithëve. Në galerinë e mësipërme do të njiheni me celebritet që patën fat që me daljen e tyre të parë në ekranin e kinematografisë. 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKTORE FAME FILMA ROLE TALENT

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved