Bella Hadid mahnit me fizikun e saj perfekt me bikini
 
Shperndaje
ikub#: 2006240113
Bella Hadid shquhet gjithmonë për perfeksionin e saj, madje as karantina nuk e paska hutuar për të shtuar pak kilogramë.
FOTO GALERI
Bella Hadid ka shkuar në Sardinia pasi rregullat e izolimit janë lehtësuar pak. Ajo ka gjetur momentin për të shijuar rrezet e diellit ndërsa shihet me një palë rroba banje të zeza. E veshur me bikini seksi modelja e famshme tregon fizikun e saj perfekt, mesa duket ajo nuk ka abuzuar gjatë karantinës dhe e ka mbajtur trupin shumë në formë. Me pamjet e fundit ajo tregon se është një nga modelet më të mira me rrobat e banjës të zeza, të thjeshta, por tepër elegante duke i mahnitur të gjithë. Shfletoni galerinë e mësipërme dhe shikoni se si duket modelja 23 vjeçare. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BELLA HADID BIKINI FIZIKU TRUPI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved