Edhe një tjetër çift VIP drejt divorcit...
 
Shperndaje
ikub#: 2006240106
Edhe një tjetër çift VIP drejt divorcit... Thashethemet për aktorin dhe avokatin e raportuar nga tabloidi i SHBA "National Enquirer" duken tepër këmbëngulëse.

Sipas thashethemeve, historia e dashurisë midis simpatikut George Clooney dhe bukuroshes Amal Alamuddin duket se ishte e destinuar të përfundonte pas 6 vjetësh. Një nga çiftet më të dashur në Hollywood ishin gati të ndaheshin pasi kishin kohë që nuk për shkak të angazhimeve të tyre të ndërsjella të punës, izolimi dhe bashkëjetesa e detyruar mesa duket nuk ka pasur efektin e pritur. “Bombën” në fillim duket se hodhi tabloidi amerikan “National Enquirer”, sipas të cilit aktori dhe avokatja e të drejtave të njeriut, kanë jetuar të ndarë në shtëpi për disa muaj.

Madje ka zëra që thonë se e gjithë dasma në të vërtetë ka qenë veç një farsë e projektuar në tryezë me një kontratë për të lejuar yllin ambicioz të tregojë se ka një familje duke e lejuar që të kandidojë për në Shtëpinë e Bardhë.

Pra, me thashethemet për një divorc të mundshëm, tashmë ka nga ata që bërtasin skandali politik: tabloidi në fjalë në fakt është në pronësi të një aleati të Donald Trump dhe ylli, siç dihet, është një nga kundërshtarët më të mëdhenj të manjatit: masa e fundit ishte për të hapur portofolin dhe dhuruar 500,000 dollarë për “Equal Justice Initiative’. Një përgjigje vendimtare ndaj deklaratave të presidentit në lidhje me përvjetorin e "Juneteenth", festival që për dekada ka festuar heqjen e skllavërisë në Shtetet e Bashkuara. Tani për tani thjesht duhet të presim çiftin e artë të kinemasë dhe filantropisë amerikane për të na njoftuar nëse është në një kurs përplasjeje ose nëse është një thashethem tjetër në fillim të verës.

 

Shfleto artikuj te tjere per: AMAL ALAMUDDIN DIVORCI GEORGE CLOONEY HOLLIWOOD VIP

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved