Emily Ratajkowski kthehet në bionde
 
Shperndaje
ikub#: 2006240059
Bukuroshja Emily Ratajkowski ndryshon pamjen si asnjëherë tjetër.
FOTO GALERI
Emily Ratajkowski nga një brune me flokë të gjata ka transformuar gjithë pamjen e saj duke u bërë bionde. 29-vjeçarja, e cila është imazh i kujdesit të flokëve për markën Kérastase, sapo ndryshoi ngjyrën e flokëve dhe ndjekësit e saj në Instagram mbetën të mahnitur. Emily shpërndau video duke shkruar poshtë ‘Bionde”. Emily tani do të shërbejë si imazhi i biondes në koleksionet e markës Kérastase një gamë e produkteve të krijuara posaçërisht për kujdesin e flokëve bionde, për ushqim dhe shkëlqim. Është hera e parë që Emily ka guxuar me ngjyrën e flokëve të saj dhe me gjatësinë. Gjithashtu ajo shpërndan edhe disa foto me pamjen e re duke ndezur kështu rrjetin. Shfletoni galerinë e mësipërme. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI FLOKE NDRYSHIM NGJYRA PAMJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved