Demi Lovato uron të dashurin për ditëlindje me një dedikim emocionues
 
Shperndaje
ikub#: 2006250124
Demi Lovato uron të dashurin për ditëlindje me një dedikim emocionues Demi Lovato i dedikon një urim special të dashurit të saj për ditëlindje Max Ehrich.
Demi Lovato shpërndau mbrëmë në Instagram disa foto me të dashurin e saj aktorin Max Ehrich, i cili sapo u bë 29 vjeç. Këngëtarja, 27 vjeçe ka entuziazmuar fansat me një galeri të imazheve nga marrëdhënia e tyre tre mujore si çift dhe duken të adhurueshëm duke na përcjellë vetëm dashuri. Por fjalët e saj të ndjera që ja kushton të dashurit për ditëlindje ishin ato që morën më shumë vëmendjen, një dedikim tepër emocionues: “I dashur, kam kaluar një kohë shumë të mirë me ty, kam kaq shumë gjëra për të thënë, por e vetmja që mund të them tani është se dua të jem pran teje në këtë ditë dhe po flas shkurt: Ditët e mia i kaloj me ty, me një dashuri pa kushte dhe e pranuar nga ty si asnjëherë tjetër. Unë nuk mund të ta shpjegoj as ty këtë ndjenjë, ti je i papërshkrueshëm dhe një mashkull i bukur si jashtë edhe brenda teje. Mezi po pres të kalojmë edhe shumë ditëlindje të tjera së bashku. Të dua shumë’ 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BAAAYYBEEE - I have so much fun with you and there’s so many things I want to say right now but I want to be present and spend this bday with you so I’ll be quick: Being with you makes life SO MUCH FUN ???? We literally act like hooligans on the daily and don’t give a FUCK if we’re embarrassing ourselves if others are around!! I spend my days with you, bare faced and in a bathing suit.

. I feel unconditionally loved and accepted by you in a way that I’ve never felt before.. I can’t explain it or you.. you’re indescribable, you beautiful, man. Inside and out you are jaw-droppingly gorgeous.. You’re also such a positive lil beam of light in my life and I can’t wait to make more birthday memories together.. here’s to the future baby. I love you @maxehrich ???????? p.s. everyone swipe to see my dog Ella literally trying to steal my man... ??

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Shfleto artikuj te tjere per: AKTOR DEMI LOVATO DITELINDJE KENGETARE URIM

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved