Iggy Azalea provon trendin më të ri të flokëve
 
Shperndaje
ikub#: 2006250091
Të bëhesh nënë për herë të parë nuk e ka kufizuar Iggy Azalean të ndjekë nga pas modën.
FOTO GALERI
Të Mërkurën, ylli i popit, Iggy Azalea 30 vjeçe, ka shpërndarë trendin më të ri të flokëve. Ajo ka ngjyrosur në rozë dy pjesët e ballukeve përpara. Iggy gjithmonë ka guxuar me ngjyrat e flokëve, por këtë herë ajo s’ka lënë pa e provuar edhe lyerjen e balukeve që sa vjen e po kthehet në modë sidomos nga celebritet. Shfletoni galerinë e mësipërme për të shikuar se sa e ëmbël duket Iggy me balluket e saj rozë dhe flokët në bionde. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE NGJYRA ROZE TREND

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved