Kim Kardashian dhe Kylie Jenner veshin të njëjtën bluzë!
 
Shperndaje
ikub#: 2006250147
Mesa duket, ashtu si vajzat e zakonshme edhe Kim Kardashian me Kylie Jenner i shkëmbejnë rrobat.
FOTO GALERI
Kim Kardashian ka postuar të mërkurën në mbrëmje një foto, e cila ka veshur pantallona dhe një bluzë ‘crop’top’ të ngushtë ngjyrë rozë me printime të zeza, por mesa duket këtë e ka veshur edhe Kylie Jenner e cila ka postuar vetëm disa foto që qëndrojnë 24 orë. Pra Kylie Jenner ka kopjuar motrën e saj apo ishte thjesht një rastësi. Gjithsesi vërehet që bukuroshet seksi paskan të njëjtën veshje dhe rastësisht e kanë veshur në të njëjtën ditë. Shfletoni galerinë e mësipërme, gjithashtu mund të bëni dallimin se kujt i shkon më shumë Kim apo Kylie?!
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BLUZE KIMKARDASHIAN KYLIE JENNER NJELLOJ VESHJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved