Aktorja e famshme Emma Roberts është shtatzënë
 
Shperndaje
ikub#: 2006260055
Ylli amerikan është në pritje të fëmijës së saj të parë me të dashurin Garrett Hedlund.
FOTO GALERI
Aktorja 29-vjeçare, e cila është mbesa e Julia Roberts është lidhur me Garrett Hedlund 35 vjeç, marsin e kaluar gjatë një takimi në Silver Lake në Los Anxhelos. Pas një viti lidhjeje Emma Roberts është shtatzënë dhe po pret fëmijën e saj të parë, këtë lajm e ka pohuar edhe nëna e saj, kështu që jemi të sigurte që bukuroshja Emma është në pritje të një fëmije. Ema u lidh me aktorin Garrett pasi u nda nga i fejuari Evan Peters, 33 vjeç, vitin e kaluar pas shtatë vjetësh lidhje së bashku. Tashmë ata janë thjeshtë miq. Ndërsa, Garret është ndarë nga Kirsten Dunst, 33 vjeç, më 2016, pas 4 vitesh lidhje. Kirsten tani është e fejuar me aktorin Jesse Plemons, 32 vjeç. Emma është e njohur për mbajtjen e lidhjes në privatësi, gjithashtu ajo ka shmangur edhe daljet në tapetin e kuq me Garret.
 
Shfleto artikuj te tjere per: AKTORRJA FAME FEMIJE SHTATZENE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved