Kylie Jenner dhe Kendall Jenner festojnë linjën e re në kozmetikë
 
Shperndaje
ikub#: 2006260141
Kylie Jenner dhe Kendall Jenner festojnë linjën e re në kozmetikë Kylie Jenner dhe Kendall Jenner festojnë lançimet e reja në kozmetikë.
Kylie Jenner dhe Kendall Jenner festojnë së bashku prurjen më të re të bashkëpunimit të tyre në fushën e kozmetikës në ambientet e shtëpisë. Muret ishin të stampuara me fotot e tyre dhe në tryezë ndodheshin të gjitha prurjet e reja të grimit nga Kylie dhe Kendall Kozmetikë. Për shkak të distancimit social Kylie nuk mund të organizonte një festë më të madhe jashtë ashtu siç e meritonte linja e re e kozmetikës. 
Shfleto artikuj te tjere per: KENDALL JENNER KOZMETIKE KYLIE JENNER

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved