Shakira mahnit sërish me fizikun e saj ndërsa ka dalë me dy djemtë
 
Shperndaje
ikub#: 2006260065
Shakira si gjithmonë duket bombastike edhe në plazh pa make-up.
FOTO GALERI
Shakira ka mahnhitur fansat me format e saj trupore, e cila ka dalë për të provuar sportet ujore me dy djemtë e saj Sasha, pesë vjeç dhe Milanin, shtatë vjeç, të enjten. 43 vjeçarja e ka kaluar karantinën në Barcelonë me familjen e saj, këtë javë ajo shfrytëzoi kohën e tolerimit të izlomit duke dalë në plazh. Këngëtarja ka veshur një kostum sportiv noti i markës Roxy të ngjitur pas trupit dhe duket e adhurueshme me një pamje natyrale pa make-up. Më pas ajo shfaqet me një palë rroba banjo të zeza pa rripa dhe duket gjatë gjithë kohës duke u argëtuar me dy djemtë e saj. Ndërsa partneri i saj, Gerard Piqué është rikthyer në fushën e futbollit. Shfletoni galerinë e mësipërme.
 
Shfleto artikuj te tjere per: DJEMTE FIZIKU SHAKIRA TRUPI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved