Rastet kur mbretëresha Elisabeth na ka fituar zemrat me karizmën e saj
 
Shperndaje
ikub#: 2006270013
Mbretëresha Elizabeth II u bë monarku me jete gjate në Britani në 2015.
FOTO GALERI

Në shkurt të vitit 2020, ajo festoi 68 vjet të kohës së kaluar në fron. Jo vetëm që ajo është e njohur për të qenë një mbretëreshë e mençur që kujdeset për prosperitetin e vendit të saj, por ajo është njohur edhe duke qenë një person që nuk ka frikë të shprehë emocionet e saj në publik, duke qenë një nënë e përsosur, gjyshe, stërgjyshe  e shkëlqyer dhe një grua e dashur.

Ne po ju servirim momentet më të veçanta që dëshmojnë se ajo është thjesht e mrekullueshme.

 

 

Shfleto artikuj te tjere per: FITIMI KARIZMA MBRETERESHA ELIZABETH II ZEMRA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved