“E bukur si dielli”, Angela Martini në kopertinën e revistës italiane
 
Shperndaje
ikub#: 2006280028
“E bukur si dielli”, Angela Martini në kopertinën e revistës italiane Martini ka kohë që jeton në SHBA, ku ka pasur një karrierë jo të vogël si modele, por duket se emri i saj është po aq i njohur edhe në vendin fqinj.
Pak ditë më parë, Angela publikoi një video nga një jaht, ku tërhoqi vëmendjen me lëvizjet provokuese, që më pas janë botuar në kopertinën e revistës italiane “Cleon”. 
“E bukur si dielli”, thuhet në kopertinë, ku Angela bie në sy e veshur me një fustan të bardhë, ku duket mjaft joshëse dhe në superformë.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Outtake from our cover story “Bella come il sole” @cleonmagazine feat.

Beautiful @angela_martini #Italia

A post shared by CLE´ON Magazine (@cleonmagazine) on

Shfleto artikuj te tjere per: ANGELA MARTINI

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved