Ashtu si nëna e saj edhe e bija e Beyonce rrëmben çmim në BET 2020
 
Shperndaje
ikub#: 2006290033
Mesa duket vajza e Beyonce është në hapat e prindërve të saj.
FOTO GALERI
Blue Ivy Carter sapo fitoi çmimin e saj të parë BET 2020 dhe padyshim është një arritje emocionuese për atë, pasi është vetëm 8 vjeçe. Duket se ajo ka një talent të trashëguar nga nëna e saj Beyonce.  Vajza e madhe e Beyonce dhe Jay-Z arriti fitoren falë punës së saj në këngën "Brown Skin Girl" nga The Lion King. Kënga, e cila është krijuar në bashkëpunim me nënën e saj Beyonce, WizKid dhe SAINt JHN, u shfaq fillimisht në filmin The Lion King. Nënë e bijë konkurruan përballë emrave të mëdhenj të muzikës, mes të cilëve Alicia Keys, Ciara, Lupita Nyong’o, Ester Dean, City Girls, LaLa, Layton Greene, Lizzo, Missy Elliot, Rapsody, dhe PJ Morton. Ndërsa Beyonce ka marrë çmimin Humanitar BET 2020. 
 

 

Shfleto artikuj te tjere per: BET BEYONCE CMIM VAJZA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved