Beyonce nderohet me Çmimin Humanitar BET 2020 nga Michelle Obama
 
Shperndaje
ikub#: 2006290010
Beyonce nderohet me Çmimin Humanitar BET 2020 nga Michelle Obama Beyonce merr çmimin Humanitar nga BET 2020.
Beyonce u nderua me Çmimin Humanitar BET për vitin 2020 nga Michelle Obama dhe në fjalimin e saj nuk mund të mungonin fjalët e duhura dhe të përzgjedhura mirë. Michelle Obama e nisi fjalimin duke thënë se ajo ishte aty për të paraqitur një çmim për "mbretëreshën e vërtetë.” Duke pranuar çmimin në kushte virtuale me një video mesazh Beyonce ja kushton këtë nderim njerëzve me ngjyrë jashtë, motrave dhe vëllezërve të saj duke i motivuar më shumë, gjithashtu ajo frymëzon shikuesit që duhet të dalin dhe t’i mbështesin për një jetesë më të mirë. Beyoncé u nderua me këtë çmim për shkak të punës dhe iniciativës së saj në BeyGOOD, përfshirë bursat për kolegjet dhe universitet vetëm për komunitetin me ngjyrë dhe kontributin e saj gjatë pandemisë së koronavirusit. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BEYONCE CMIME HUMANITARE MICHELLE OBAMA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved