Florjan Binaj del negativ
 
Shperndaje
ikub#: 2006300034
Florjan Binaj del negativ Edhe pse pa simptoma, analizat patën treguar se aktori i dashur i humorit, Florian Binaj ishte bartës i virusit të Covid-19.
Pas kësaj ai do të njoftonte fans-at e tij në rrjetet sociale, jo pa humor.
“Jam aq pozitiv si tip saqë dola pozitiv edhe me Covid-19! Të dashur ndjekës, fansa, miq dhe mikesha, pas një testimi rutinë, fati donte që unë të qëlloja i prekur nga virusi Covid-19” .
Ndërsa dje, ai ka bërë të ditur se më në fund është shëruar:
“Më në fund, Covidi më la. Falënderoj të gjithë ata miq e mikesha që më ndenjën pranë (nga larg) në këto ditë izolimi”.
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLORJAN BINAJ KORONAVIRUSI NEGATIV

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved