Kanye West krenar për partneren e tij Kim Kardashian
 
Shperndaje
ikub#: 2006300044
Kanye West krenar për partneren e tij Kim Kardashian Kanye West festoi statusin e ri të gruas së tij si ‘miliardere’
Reperi 43-vjeçar Kanye West postoi një dedikim për Kim Kardashian në Twiter duke treguar krenari për statusin e saj të ri si një miliardere.  Kim u bë miliardere pasi gjiganti i bukurisë COTY bleu një të pestën e kompanisë së saj KKW Beauty për 200 milion dollarë. Ai ka postuar një shkrim bashkë me një foto duke shkruar: “Unë jam shumë krenar për gruan time të bukur Kim Kardashian West që u bë zyrtarisht miliardere. Ti ke sfiduar çdo pengesë dhe zoti tashmë po shkëlqen mbi ty dhe familjen tonë. Ne të duam shumë.” Reperi kishte gjetur një foto ku shfaqet një domate jeshile, një domate, një domate e vogël, disa livando dhe lule të tjera, të gjitha të rregulluara në tokë, ndoshta ai i ka vendosur këto që suksesi i gruas së tij të mos merrej mësysh. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: KANYE WEST KIM KARDASHIAN KRENARI MILIARDERE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved