Na ishte një herë...Kejvina Kthella vite më parë
 
Shperndaje
ikub#: 2006300021
Edhe pse thuhet se është marrë me modeling që në moshë të vogël, askush nuk kish dëgjuar për Kejvina Kthjellën, deri kur Ermal Mamaqi vendosi ta bëjë të famshme.
FOTO GALERI
Që atëherë kanë kaluar disa vite, dhe fama e Kejvinës nuk ka më nevojë për paterica. Ajo është tepër e kërkuara, ndërsa numri i fansa-ve që e ndjekin në Instagram ka kaluar të 600 mijë.
Kejvinën jemi mësuar ta shohim bionde qysh kur doli në fillim, por në origjinal ajo qenka brune dhe këtë na e tregon vetë ajo me një foto në Insastory, që modelja ka ndarë me ndjekësit.
Kejvina shfaqet shumë e re, me flokët brune të mbledhura bisht dhe një trup shumë të tonifikuar dhe asokohe.
 
Shfleto artikuj te tjere per: BIONDE BRUNE KEJVINA KTHELLA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved