Frymëzohuni nga ish Miss Kolumbia e cila e dashuron veten e saj edhe pse humbi këmbën
 
Shperndaje
ikub#: 2007020113
Ish Miss Kolumbia është thjesht një shembull i femrës së fortë që nuk dorëzohet për asgjë në botë.
FOTO GALERI
Daniella Alvarez, e cila u kurorëzua Miss Kolumbia më vitin 2011, kohët e fundit pësoi një tragjedi duke humbur njërën këmbë. Megjithatë, ajo ka dëshmuar se ndihet e fortë duke e kaluar operacionin me buzëqeshje.  Pavarësisht se e dinte që jeta e saj nuk do të ishte më kurrë e njëjtë, ajo me guxim tha: "Jam e lumtur që jam këtu në këtë botë dhe të provoj sfidat e reja që vijnë në jetën time". Në këtë artikull do të frymëzoheni nga historia e saj, forca dhe motivimi që ju dhuron, prandaj shfletoni galerinë e mësipërme.   
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI DANIELLA KEMBA MISS SHENDET

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved