Gigi Hadid di si të vishet për të fshehur barkun e rrumbullakosur
 
Shperndaje
ikub#: 2007020065
Me veshjen e saj në video live Gigi ka vërtetuar se për të mos rënë shumë në sy shtatzënia gjithçka varet nga veshja.
FOTO GALERI
Gigi Hadid shokoi fansat në muajin Prill kur ajo pranoi se po priste një fëmijë me këngëtarin Zayn Malik, 27 vjeç. Gigi hyri në një video live në Instagram e veshur me një Jumpsuit ngjyrë kafe, me të cilin barku i saj nuk binte në sy. Kështu që një komentueset nuk hezitoi për t’i thënë pse ajo që ishte 4 muajsh shtatzënë dhe i dukej shumë barku ndërsa Gigit nuk i dallohet. Gigi i kthen menjëherë përgjigje duke i shpjeguar se gjithçka varet nga mënyra e veshjes, me veshje të tilla ju thjesht krijoni një iluzion, por pas tyre fshihet diçka tjetër. Gjithashtu Gigi me dashamirësinë e saj i ka uruar më të mirat komentueses. Shfletoni galerinë e mësipërme, nëse jeni shtatzën merrni pak frymëzim nga veshja e Gigi Hadid. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: GIGI HADID INSTAGRAM MODELE SHTATZENE VESHJE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved