Kim Kardashian shpjegon pse i ngjyrosi flokët e kuqe
 
Shperndaje
ikub#: 2007020070
Pamja e re e Kim Kardashian, seksi dhe tërheqëse.
FOTO GALERI
Kim Kardashian ka mahnitur fansat me pamjen e saj më të re. Pasi Kim Kardashian u shfaq me flokët e saj të kuqe, ajo ju ka dhënë më shumë detaje fansave rreth zgjedhjes së saj për të ngjyrosur flokët e kuqe. Kim Kardashian shkruan në Twitter rreth vendimit të saj dhe shpjegon se ajo gjithmonë e ka dashur këtë ngjyrë, por jo për t’i mbajtur gjatë. Pra flokët e kuqe nuk janë një zgjidhje e përhershme, por e përkohshme. Mesa duket për yllin 39 vjeçar ky sezon qenka i përshtatshëm për të ngjyrosur flokët e kuqe. Gjithashtu Kim Kardashian gjen rastin të përmendë se do të sjellë një linjë të re rrobash në të ardhmen, të firmës SKIMS këtë herë edhe për meshkujt. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: FLOKE KIM KARDASHIAN NGJYRE TERHEQESE

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved