Njerëz të zakonshëm që kanë ngjashmëri të “jashtëzakonshme” me yjet e Holliwood
 
Shperndaje
ikub#: 2007020068
Ka një në një trilion shanse për të gjetur dikë që duket tamam si ju.
FOTO GALERI

Jo vetëm që këta njerëz jashtëzakonisht me fat kanë gjetur sozitë e tyre, por nga ana tjetër duket se dhe këta të fundit po përfitojnë nga “fama”.

Këta njerëz ndalen nga fansat që i ngatërrojnë ata për yjet e njohur.

 

Shfleto artikuj te tjere per: HOLLIWOOD NGJASHMERI NJEREZ YJE ZAKONSHEM

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved