Fotografi VIP-ash që tregojnë forcën dhe pushtetin e make-up-it
 
Shperndaje
ikub#: 2007060052
I kemi admiruar dhe vazhdojmë ta bëjmë një gjë të tillë për atë që janë në gjendje të bëjnë, por adhurimi shkon edhe më përtej, kur i shohim të sfilojnë mbi tapetin e kuq.
FOTO GALERI

Por për t'i zbritur më këmbë në tokë dhe për të kuptuar se janë njerëz si edhe ne, lë të shohim këtë galeri, për të kuptuar njëkohësisht edhe forcën e pushtetin e make-up-it.

Shfleto artikuj te tjere per: FORCA FOTOGRAFI MAKE UP VIP

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved