Rihanna po braktis sërish muzikën, por për kë?
 
Shperndaje
ikub#: 2007060117
Këngëtarja e famshme Rihanna ka vendosur të bëjë një tjetër pauzë nga muzika, ja çfarë do të bëjë ajo...
FOTO GALERI
Rihanna raportohet se ka mbyllur planet për albumin e nëntë të saj muzikor për t'u përqendruar tashmë në fushën e saj të bukurisë dhe drejt rrugës së  një ‘miliardere bukurie'. Këngëtarja, 32 vjeçe e cila nuk ka publikuar asnjë album të ri muzikor që nga viti 2016, ka vendosur që të investojë më shumë para në modë dhe kozmetikë sesa në muzikë, veçanërisht pas izolimit të COVID-19 në botën e arteve. Burimet e ndryshme të informacioneve shkruajnë se Rihanna ka nxjerrë markën e një linje të re të quajtur Buff Ryder, me të brendshme duke thënë: 'Albumi i nëntë i Rihanna është në pritje, do të vijë në një kohë të pacaktuar...” Pra mesa duket Rihanna po e lë në pauzë muzikën dhe po vazhdon planet e reja në gamën e gjerë të bukurisë. 
 
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI KENGETARE MUZIKE RIHANNA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved