Portokallia humb edhe një emër të dashur
 
Shperndaje
ikub#: 2007110026
Portokallia humb edhe një emër të dashur Prej disa kohësh, lajmet për lëvizje në kampin e Portokallisë ngjajnë me një telenovelë.
Fillimisht u përfol se që andej do të largohej regjisori legjendar Altin Basha. Më pas doli që bashkë me të do të largohen edhe disa të tjerë. Lajme më pas folën edhe për rikthimin e Agron Llakajt (i cili në fakt e përgënjeshtroi shpejt) ndërsa tani del edhe një lajm i freskët, botuar në disa portale, sipas të cilit, prezantuesja dhe ikona e Portokallisë Xhemi Shehu është larguar gjithashtu. Madje, është larguar me dëshirën e saj, pra është dorëhequr, dhe aktin e ka firmosur.
Ende, si edhe në rastet e mësipërme, nuk kemi konfirmim nga protagonistja, çka ushqen ende dyshimet.
 
 
 
Shfleto artikuj te tjere per: LARGIMI PORTOKALLI XHEMI SHEHU

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved