J.Lo dhe i fejuari i saj bëjnë plane për të blerë një skuadër bejsboll
 
Shperndaje
ikub#: 2007160107
J.Lo dhe i fejuari i saj bëjnë plane për të blerë një skuadër bejsboll Ylli 50-vjeçar dhe i fejuari i saj Alex Rodriguez po bëjnë përpjekje për të blerë klubin sportiv, dhe të ekspertet e industrisë besojnë se përfshirja e Jennifer mund të sillte shumë përfitim për ekipin.

Një burim i tha gazetës New York Post: "Harroni çdo gjë rreth ndonjë pronari tjetër, apo edhe ndonjë lojtari tjetër. Jennifer ka është numrin 1 te ndjekësve ne media." Ylli i top chartit ka 126 milion ndjekës në Instagram, dhe ajo mund të përdorë këtë për të rritur popullaritetin e profilit të ekipit.

Burimi shpjegoi: "Ata nuk do të linin asnjë gur pa levizur. Do të jetë një eksperiencë argëtimi". Jennifer dhe Alex, - i cili ka luajtur 22 sezone në Major League Baseball - do të ishin pronarë latin në një biznes të dominuar nga persona të bardhë. Dhe është sugjeruar se përfshirja e yllit te popit ne këtë linjë mund të ndihmojë në përmirësimin e imazhit dhe perceptimit te sportit.

Çifti i të raportohet se do te fusin rreth 300 milion dollarë të parave të tyre si pjesë e ofertës për blerjen e klubit. Ylli i NFL Travis Kelce, i cili është gjithashtu pjesë e grupit të investimit është i gëzuar nga perspektiva për të punuar me Jenniferin dhe Alex. Ai i tha ESPN: "Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez janë një çift yjesh që kanë arritur në vendin ku ndodhen sepse punojnë shumë fort. Dhe ata janë persona shumë të mirë.

 

 

 

Shfleto artikuj te tjere per: BLERJA I FEJUARI J.LO PLANE SKUADER

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved