Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
Kinë. Demi hyn në supermarket dhe bën namin. VIDEO
Një dem që pas pak do te shkonte ne thikë për mish, ka arritur t’i shpëtojë kasapit dhe ka dale ne pjesën publike te një supermarketi mishi.
Belen Rodrigues viktimë e një shakaje
Humoristi i njohur italian Teo Mammuccari ka dashur të bëjë një lojë me showgirl-in e famshëm Belen Rodriguez, por kjo pasi e “hëngri”, inatoset dhe e godet atë.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved