“Artiste”. Imitoi Bashën, Jona rrëfen çfarë ndodhi më pas…
E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte Jona Shehaj. Jona gjatë kësaj kohë karantine ka përdorur shumë aplikacionin “Tik Tok”, por një video e saj ka marrë dhe vëmendjen e kryeministrit Rama.
William dhe Kate u mungon Harry, ata ishin një “treshe e pandashme”
Distanca infektimi me Covid-19 i Charls) i afroi William dhe Kate më afër Harry-it, por i mungonte marrëdhënia tre-palëshe që ata kishin para se ai të martohej me Meghan.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved