0 0
 
Verë 2013: fustane të shkurtër për të shkëlqyer   
Një fustan i shkurtër dhe i lehte do iu bënte te ndiheshit mire dhe bukur. Ja disa tendenca vere.
Nga Plurielles 22 MajVerë 2013: fustane të shkurtër për të shkëlqyer
Verë 2013: fustane të shkurtër për të shkëlqyer
Verë 2013: fustane të shkurtër për të shkëlqyer   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Sugjerime për shopping
1.
Fustane
6.
Syze
2.
Xhaketa dhe pallto
7.
Këpucë
3.
Funde
8.
Çanta dhe aksesorë
4.
Bluza
9.
Orë
5.
Bizhuteri
10.
Veshje për meshkuj
Na ndiqni
ilma
living
Nga kopertinat e revistave femërore në Shqipëri
(Cila përmbush më mirë shijet tuaja?)

Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
FUSTANI TENDENCA VERA
1305220068


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300