marketkonekt

 
6 artikuj aktive


Vizita 688 Komente 0 Komente Para 6 muajsh
Ekspozita do të vijojë të jetë e hapur deri me 20 maj.
Postuar nga mbalena
ikub# 1405080102

Vizita 204 Komente 0 Komente Para 9 muajsh
Në këtë edicion të 16-të janë 25 piktorë, të cilët kanë prezantuar krijimet e tyre.
Postuar nga mbalena
ikub# 1401310151

Vizita 362 Komente 0 Komente Para 18 muajsh
Pedonalja “Murat Toptani” ka mbledhur rreth saj piktorë qe kanë zgjedhur këtë vend si atelie për punët e tyre.
Postuar nga mbalena
ikub# 1305150159

Vizita 299 Komente 0 Komente Para 19 muajsh
Tradita e nisur 12 vite më parë në Greqi dhe Qipro, tashmë vjen për herë të dytë edhe në kryeqytetin tonë
Postuar nga mbalena
ikub# 1303280168

Vizita 266 Komente 0 Komente Para 21 muajsh
Kim Leighton eshte bere protagoniste e nje pervoje te pazakonte
Postuar nga mbalena
ikub# 1302120162

Vizita 2398 Komente 1 Komente Para 52 muajsh
Tirana është kryeqyteti i Republikës së Shqipërisë dhe qyteti më i madh në vend.
Postuar nga argjenti
ikub# 1007100115

1| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan