0 0
 
Pushime ne Hotel Roxos Libertas ne Kroaci
2854 €
Nisja: 1 prill 2010
Deri: 16 shtator 2010
MTI TRAVEL l.t.d

RIXOS LIBERTAS (1)2 Adult

RIXOS LIBERTAS DUBROVNIK 5* Ndodhet vetem 15 minuta larg qendrese se qytetit te vjeter te Dubrovnikut. Ky hotel luksoz ka ne total 254 dhoma dhe apartamente. Nje nga avantazhet me te medha te ketij hoteli eshte se shumica e dhomave kane pamje nga deti Adriatik dhe ishulli Lokrum. Hoteli gjithashtu ka SPA dhe qendra fitnesi, zgjedhje te ndryshme si pishine e jashtme dhe e brendeshme, qender estetike, masazh,  banjo turke. Hoteli ofron disa sherbime: restorante, bare, parking, pishina, klub per femijet, dhe kazino etj.

Te dhena per Hotelin
Lloji i Prones:
  Hotel Room
Number of Bedrooms:
  1
Siperfaqia(m2):
   
Lloji i Akomodimit:
   
Paisje Gatimi:
  Jo
Dhome Ndenje:
  Jo
Dhome Fjetje:
  Po
Banjo:
  Po
Oborr:
  Po
Pishine:
  Yes
I pershtatshem:
   
LISTA E CMIMEVE
LISTA E CMIMEVE
Data e Fillimit
Data e Mbarimit
 
Cmimi per Nate
(€)
Cmimi 7 Nete
(€)
Cmimi 10 Nete
(€)
Per Person
Per Dhome
01/04/2010
01/07/2010
 
285
1998
2854
 
01/07/2010
16/09/2010
 
414
2900
4132
 

 

Shenime dhe Informacione Shtese
^me siper

Cmimet e mesiperme jane per dhome. Ne keto cmime nuk perfshihet transporti dhe vizat. Mbasi te dergoni  rezervimin ne do ju kontaktojme per hollesite e metejshme.

Rezervo www.mtitravel-al.com/index.php/component/resman/


Detaje te tjera

Pushime ne Hotel Rixos Libertas ne Kroaci

 • http://www.ikub.al/cache/images/bd/bd92f9b7-769d-45a8-869e-2857c8e3c3f8-653-500-1-111111.jpg

  Hotel Rixos Libertas

 • http://www.ikub.al/cache/images/8d/8dcee8cd-f38e-4ccc-973d-19c41d2a4b47-653-500-1-111111.jpg

  Hotel Rixos Libertas

 • http://www.ikub.al/cache/images/25/25518c0c-562d-408b-b8c0-344ab22116f5-653-500-1-111111.jpg

  Hotel Rixos Libertas

 • http://www.ikub.al/cache/images/da/da9b5b17-1791-4fb6-9c58-904aa59813c9-653-500-1-111111.jpg

  Hotel Rixos Libertas

 • http://www.ikub.al/cache/images/73/73af1529-1716-4e10-afe5-eead67f48a9d-653-500-1-111111.jpg

  Hotel Rixos Libertas

 • http://www.ikub.al/cache/images/bc/bc67f5a5-b180-4b99-a266-1344e2d70cec-653-500-1-111111.jpg

  Hotel Rixos LibertasPERSHTYPJE
Kerkova per turizmin ne Angli
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Nga: Ana
Me pelqen shume faqja juaj
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Nga: Pune te mbare!
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
Nga: B&B Hair Style
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Nga: Moza
Koment nga Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Nga: Eri
Jep pershtypjen tende »


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: honkyponky
ikub #:
1006120137


Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt