ebuy.al
Alexa
0 0
0
 
Pushime ne Hotel Roxos Libertas ne Kroaci
nga MTI TRAVEL l.t.d 

Cmimi: 2854 €

Nisja: 1 prill 2010

Deri: 16 shtator 2010

RIXOS LIBERTAS DUBROVNIK 5* Ndodhet vetem 15 minuta larg qendrese se qytetit te vjeter te Dubrovnikut.

Permbajta

RIXOS LIBERTAS (1)2 Adult

RIXOS LIBERTAS DUBROVNIK 5* Ndodhet vetem 15 minuta larg qendrese se qytetit te vjeter te Dubrovnikut. Ky hotel luksoz ka ne total 254 dhoma dhe apartamente. Nje nga avantazhet me te medha te ketij hoteli eshte se shumica e dhomave kane pamje nga deti Adriatik dhe ishulli Lokrum. Hoteli gjithashtu ka SPA dhe qendra fitnesi, zgjedhje te ndryshme si pishine e jashtme dhe e brendeshme, qender estetike, masazh,  banjo turke. Hoteli ofron disa sherbime: restorante, bare, parking, pishina, klub per femijet, dhe kazino etj.

Te dhena per Hotelin
Lloji i Prones:
  Hotel Room
Number of Bedrooms:
  1
Siperfaqia(m2):
   
Lloji i Akomodimit:
   
Paisje Gatimi:
  Jo
Dhome Ndenje:
  Jo
Dhome Fjetje:
  Po
Banjo:
  Po
Oborr:
  Po
Pishine:
  Yes
I pershtatshem:
   
LISTA E CMIMEVE
LISTA E CMIMEVE
Data e Fillimit
Data e Mbarimit
 
Cmimi per Nate
(€)
Cmimi 7 Nete
(€)
Cmimi 10 Nete
(€)
Per Person
Per Dhome
01/04/2010
01/07/2010
 
285
1998
2854
 
01/07/2010
16/09/2010
 
414
2900
4132
 

 

Shenime dhe Informacione Shtese
^me siper

Cmimet e mesiperme jane per dhome. Ne keto cmime nuk perfshihet transporti dhe vizat. Mbasi te dergoni  rezervimin ne do ju kontaktojme per hollesite e metejshme.

Rezervo www.mtitravel-al.com/index.php/component/resman/


Detaje te tjera

Pushime ne Hotel Rixos Libertas ne Kroaci

 • http://www.ikub.al/cache/images/bd/bd92f9b7-769d-45a8-869e-2857c8e3c3f8-653-500-1-111111.jpg

  Hotel Rixos Libertas

 • http://www.ikub.al/cache/images/8d/8dcee8cd-f38e-4ccc-973d-19c41d2a4b47-653-500-1-111111.jpg

  Hotel Rixos Libertas

 • http://www.ikub.al/cache/images/25/25518c0c-562d-408b-b8c0-344ab22116f5-653-500-1-111111.jpg

  Hotel Rixos Libertas

 • http://www.ikub.al/cache/images/da/da9b5b17-1791-4fb6-9c58-904aa59813c9-653-500-1-111111.jpg

  Hotel Rixos Libertas

 • http://www.ikub.al/cache/images/73/73af1529-1716-4e10-afe5-eead67f48a9d-653-500-1-111111.jpg

  Hotel Rixos Libertas

 • http://www.ikub.al/cache/images/bc/bc67f5a5-b180-4b99-a266-1344e2d70cec-653-500-1-111111.jpg

  Hotel Rixos Libertas
Blue AlbaniaTE SPONSORIZUAR
Budva - All Inclusive
450 EUR
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO...
nga Arjezi Travel & TOURS
ikub

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: honkyponky
Lexuar: ikub #:
 0  4.280 1006120137

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
Spitali Amerikan