Udhetim turistik ne Korfuz -Greqi
ikub#: 1006150124

Dita 1

Nisja nga Tirana me autobus ne mengjes mberritja ne Sarande dhe nisja me traget ne ora 14.00, Mbrritja pas 45 minutash ne Portin e Korfuzit. Transferimi me autobus nga porti ne hotel. Pas sistemimit ne hotel Vizite Tek Kanoni dhe kishen e Vlacherna-s, ne kishen e Shen Spiridonit. Vizite ne Mon Repo shtepia verore e ish mbretit e cila tani eshte muze i historise se Korfuzit.Vizite ne pazarin e Vjeter e ndertuar ne kohen e pushtimit Britanik me nje arkitekture te bukur , Kohe e lire per tu njohur me qytetin e vjeter te Korfuzit dhe per te bere shoping Darka ne hotel , Pas darkes   kohe e lire per tu argetuar ne buzuqet e qytetit

Dita 2

Pas mengjesit ne hotel kohe e lire per te shetitur, transferimi ne port. Nisja nga Korfuzi ora 11.00 me traget mberritja ne sarande ora 11 .45 dhe kthimi me autobus ne Tirane
 

Cmimi i publikuar per person
130 euro, grup mbi 40 persona

140 euro, 30 - 40 persona
150 euro, 20 - 30 persona

NE CMIM JANE TE PERFSHIRA:

Akomodimi ne hotel   3*
Udhetimi  me autobus modern
Mengjesi  dhe darka ne hotel.
Bileta e tragetit vajtje-ardhje
Shoqeruesi dhe guida

NE CMIM NUK JANE TE PERFSHIRA:

Cdo sherbim qe nuk eshte ne program.
Drekat dhe pijet gjate vakteve.
Viza e hyrjes


NJOFTIMET E FUNDIT
21/09/2017
Jashte Shqiperise
21/09/2017
Jashte Shqiperise
21/09/2017
Jashte Shqiperise
Shfleto artikuj te tjere per: GREQIA
Postuar nga: a.k
ikub #:
1006150124
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved