0 0
 
Udhetim turistik ne Korfuz -Greqi
Sipas Kerkeses
Happytours-al

korfuzi_kerkon_autonomi_nga_greqia

Dita 1

Nisja nga Tirana me autobus ne mengjes mberritja ne Sarande dhe nisja me traget ne ora 14.00, Mbrritja pas 45 minutash ne Portin e Korfuzit. Transferimi me autobus nga porti ne hotel. Pas sistemimit ne hotel Vizite Tek Kanoni dhe kishen e Vlacherna-s, ne kishen e Shen Spiridonit. Vizite ne Mon Repo shtepia verore e ish mbretit e cila tani eshte muze i historise se Korfuzit.Vizite ne pazarin e Vjeter e ndertuar ne kohen e pushtimit Britanik me nje arkitekture te bukur , Kohe e lire per tu njohur me qytetin e vjeter te Korfuzit dhe per te bere shoping Darka ne hotel , Pas darkes   kohe e lire per tu argetuar ne buzuqet e qytetit

Dita 2

Pas mengjesit ne hotel kohe e lire per te shetitur, transferimi ne port. Nisja nga Korfuzi ora 11.00 me traget mberritja ne sarande ora 11 .45 dhe kthimi me autobus ne Tirane
 

Cmimi i publikuar per person
130 euro, grup mbi 40 persona

140 euro, 30 - 40 persona
150 euro, 20 - 30 persona

NE CMIM JANE TE PERFSHIRA:

Akomodimi ne hotel   3*
Udhetimi  me autobus modern
Mengjesi  dhe darka ne hotel.
Bileta e tragetit vajtje-ardhje
Shoqeruesi dhe guida

NE CMIM NUK JANE TE PERFSHIRA:

Cdo sherbim qe nuk eshte ne program.
Drekat dhe pijet gjate vakteve.
Viza e hyrjes


Detaje te tjeraPERSHTYPJE
Kerkova per turizmin ne Angli
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Nga: Ana
Me pelqen shume faqja juaj
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Nga: Pune te mbare!
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
Nga: B&B Hair Style
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Nga: Moza
Koment nga Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Nga: Eri
Jep pershtypjen tende »


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
GREQIA
1006150124


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt