ebuy.al
Alexa
0 0
1
 
Bileta me cmimet me te lira, me LEMON Travel.
nga LEMON Travel Agency 

Cmimi: Sipas Kerkeses

Cmimet me te lira me "LEMON TRAVEL"

Permbajta

Cmimet me te lira me "LEMON TRAVEL" drejt destinacioneve:

TIRANE -  NEW YORK - TIRANE       567 EUR

TIRANE -  MALPENSA - TIRANE       194 EUR

TIRANE - PARIS -    TIRANE              199 EUR

TIRANE - BRUKSEL - TIRANE           203 EUR

TIRANE  - MUNICH - TIRANE             248  EUR

TIRANE - LONDER -  TIRANE            198  EUR

TIRANE - AMSTERDAM - TIRANE      197  EUR

TIRANE - BERLIN - TIRANE                225  EUR

TIRANE - FRANKFURT - TIRANE       215  EUR

TIRANE - DUSsELDORF - TIRANE     225  EUR

TIRANE - STUTGART - TIRANE           233  EUR

TIRANE - HAMBURG - TIRANE            228  EUR

TIRANE - BARCELONE - TIRANE        205  EUR

Per rezervime mos hezitoni te na kontaktoni ne numrat tane te meposhtem:

Lemon Travel

Kontakt:

Mob.1: 068 60 61 585
Mob.2: 069 20 20 130
Tel.: 04 24 20 589

Adresa:Rr. "Rreshit Petrela" Tek Stacioni i Trenit
Pall. "Usluga" (prane Pro Credit Bank)

Tirane, Albania


Detaje te tjera
Blue AlbaniaTE SPONSORIZUAR
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO...
nga Arjezi Travel & TOURS
ikub

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: akora
Lexuar: ikub #:
 1
AVIONI BILETA
 12.348 1101060097

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Yigithan
Para 15 muajsh  
  
It's a pleasure to find someone who can think so claelry
     


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan