0 0
 
Bileta me cmimet me te lira, me LEMON Travel.
Sipas Kerkeses
LEMON Travel Agency

Cmimet me te lira me "LEMON TRAVEL" drejt destinacioneve:

TIRANE -  NEW YORK - TIRANE       567 EUR

TIRANE -  MALPENSA - TIRANE       194 EUR

TIRANE - PARIS -    TIRANE              199 EUR

TIRANE - BRUKSEL - TIRANE           203 EUR

TIRANE  - MUNICH - TIRANE             248  EUR

TIRANE - LONDER -  TIRANE            198  EUR

TIRANE - AMSTERDAM - TIRANE      197  EUR

TIRANE - BERLIN - TIRANE                225  EUR

TIRANE - FRANKFURT - TIRANE       215  EUR

TIRANE - DUSsELDORF - TIRANE     225  EUR

TIRANE - STUTGART - TIRANE           233  EUR

TIRANE - HAMBURG - TIRANE            228  EUR

TIRANE - BARCELONE - TIRANE        205  EUR

Per rezervime mos hezitoni te na kontaktoni ne numrat tane te meposhtem:

Lemon Travel

Kontakt:

Mob.1: 068 60 61 585
Mob.2: 069 20 20 130
Tel.: 04 24 20 589

Adresa:Rr. "Rreshit Petrela" Tek Stacioni i Trenit
Pall. "Usluga" (prane Pro Credit Bank)

Tirane, Albania


Detaje te tjeraPERSHTYPJE
Kerkova per turizmin ne Angli
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Nga: Ana
Me pelqen shume faqja juaj
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Nga: Pune te mbare!
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
Nga: B&B Hair Style
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Nga: Moza
Koment nga Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Nga: Eri
Jep pershtypjen tende »


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: a.k
ikub #:
AVIONI BILETA
1101060097


Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt