0 0
 
TUR Turistik ne Rome
229 €
ONUFRI VOYAGE

romeDita 1
Nisja nga Durresi ne mbremje dhe udhetimi me traget gjithe naten. Mberritja ne Bari reth ores 8 00 te mengjesit. Ndalese ne Bari per nje kafe a  brioch. Njohja me stafin  e agjensise partnere ne Itali, akomodimi ne autobuz dhe nisja per ne Rome. Mbërritja në Romë dhe akomodimi në hotel. Më pas vizitë ne qytet, ose kohe e lire per Pazar. Opsionale - Frekuentim i jetes se nates ne Romë.

Dita 2
Mëngjesi në hotel. Vizitë në Romën antike. Vëndlindja e civilizimit Roman, zona arkeologjike është një nga më të pasurat: qëndra e qytetit politike dhe fetare, Forumi Roman, Arch of Constantine ( Harku i Kostandinit ) dhe Koloseu ( hyrja falas nuk është e përfshirë). Kufje të disponueshme, (për të marrë informacione në cdo vënd ). Dreka e lirë. Mbasditja e lirë në dispozicion. Opsionale - Frekuentim i jetes se nates ne Romë.

Dita 3
Mëngjesi në hotel dhe kohë e lirë për vizitë rreth qytetit ose Pazar akomodimi ne autobuz dhe kthimi ne Bari.


Ne Cmim përfshihen :
Akomodim në dhomë dyshe. Hoteli me 3*
www.parkhotelblancetnoir.com ose www.summitconferencehotel.it
Mëngjeset në hotel në Romë.
Eskursion gjysëmditor me guide në anglisht.(ose italisht)
Shërbim me kufje për një pjesë të eskursionit.
Nje Person falas në dhomë dyshe, për cdo 25 veta që paguajnë
Levizjet me autobus, nga Bari – Romë - Bari, si dhe eskursionet në Romë
Akomodim me dhome ne traget.

Kushtet: 20 % e pagesës bëhet në momentin e rezervimit dhe 25 dite përpara Tur-it,
nderkohe qe pjesa tjeter e pageses kryhet 4 - 5 dite perpara nisjes.

Faleminderit qe zgjodhet Onufri Voyage !


Detaje te tjeraPERSHTYPJE
Kerkova per turizmin ne Angli
Nje faqe mjaft cilesore,dhe shume e nevojshme. Informacionet qe m'u deshen i gjeta,faleminderit.
Nga: Ana
Me pelqen shume faqja juaj
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Nga: Pune te mbare!
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
Nga: B&B Hair Style
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Nga: Moza
Koment nga Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Nga: Eri
Jep pershtypjen tende »


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
ikub #:
1103120037


Argetohu Gjej
time.al
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Hako_0317


Reklame
Euromedica_120x300
Reklame
spitali amerikan


Reklame
marketkonekt