ebuy.al
Alexa
0 0
0
 
TUR Turistik ne Rome
nga ONUFRI VOYAGE  

Cmimi: 229 €

Per grup me 45 - 50 persona, 2 nete /3 dite, Cmimi 229 Euro

Permbajta

romeDita 1
Nisja nga Durresi ne mbremje dhe udhetimi me traget gjithe naten. Mberritja ne Bari reth ores 8 00 te mengjesit. Ndalese ne Bari per nje kafe a  brioch. Njohja me stafin  e agjensise partnere ne Itali, akomodimi ne autobuz dhe nisja per ne Rome. Mbërritja në Romë dhe akomodimi në hotel. Më pas vizitë ne qytet, ose kohe e lire per Pazar. Opsionale - Frekuentim i jetes se nates ne Romë.

Dita 2
Mëngjesi në hotel. Vizitë në Romën antike. Vëndlindja e civilizimit Roman, zona arkeologjike është një nga më të pasurat: qëndra e qytetit politike dhe fetare, Forumi Roman, Arch of Constantine ( Harku i Kostandinit ) dhe Koloseu ( hyrja falas nuk është e përfshirë). Kufje të disponueshme, (për të marrë informacione në cdo vënd ). Dreka e lirë. Mbasditja e lirë në dispozicion. Opsionale - Frekuentim i jetes se nates ne Romë.

Dita 3
Mëngjesi në hotel dhe kohë e lirë për vizitë rreth qytetit ose Pazar akomodimi ne autobuz dhe kthimi ne Bari.


Ne Cmim përfshihen :
Akomodim në dhomë dyshe. Hoteli me 3*
www.parkhotelblancetnoir.com ose www.summitconferencehotel.it
Mëngjeset në hotel në Romë.
Eskursion gjysëmditor me guide në anglisht.(ose italisht)
Shërbim me kufje për një pjesë të eskursionit.
Nje Person falas në dhomë dyshe, për cdo 25 veta që paguajnë
Levizjet me autobus, nga Bari – Romë - Bari, si dhe eskursionet në Romë
Akomodim me dhome ne traget.

Kushtet: 20 % e pagesës bëhet në momentin e rezervimit dhe 25 dite përpara Tur-it,
nderkohe qe pjesa tjeter e pageses kryhet 4 - 5 dite perpara nisjes.

Faleminderit qe zgjodhet Onufri Voyage !


Detaje te tjera
Blue AlbaniaTE SPONSORIZUAR
Budva - All Inclusive
450 EUR
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
Turqia: 355 € - All Inclusive
.
nga ALBANIAN EAGLE TOURS
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK
UDHETIM TURISTIK NE SELANIK NISJA NE DATEN 26 PRILL/55 EURO...
nga Arjezi Travel & TOURS
ikub

Pershtypje
Me pelqen shume faqja juaj
Nga: Pune te mbare!
me pelqen shume faqja juaj pune te mbare`
Publikova nje sherbim nga salloni, dhe fitova shume kliente.
Nga: B&B Hair Style
Jeni nje faqe ne internet qe ndihmoni shume dhe jeni shume korrekt me klientet Tuaj.Kjo eshte shume
e rendesishme.Vazhdoni keshtu,fitoni popullaritet
kerkova oferta per v.lira pune ne kompani dizajni per djalin
Nga: Moza
ju lumte, keni nje faqe goxha cilesore, me te dhena sh te nevojshme per te interesuarit, aplikuam
,dhe u njoftuam per interviste me ndermjetesine tuaj, suksese
Koment nga Eri
Nga: Eri
Eshte website shume zbavites dhe informues pasi ketu mund te gjesh cfaredo informacioni qe deshiron
ne fusha te ndryshme.Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare stafit !!!
Kerkova pune si financiere
Nga: Vera
Ju falenderoj pasi ne faqen tuaj gjeta shume oferta nga biznese te ndryshme per pozicionin e punes
qe une isha e interesuar.
Jep pershtypjen tende »
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: argjenti
Lexuar: ikub #:
 0  1.683 1103120037

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Kerkoni Gjeni Prona

| Shto tek te Preferuarat
Spitali Amerikan